Найширший вибір авто

Найширший вибір авто: Ми об'єднали найбільшу кількість автомобілів з пробігом з усіх автомайданчиків країни. За допомогою партнерів ми можемо знайти вашу мрію навіть за кордоном.

Зручне фінансування

Зручне фінансування: Придбати авто можна як за власні кошти, або зберегти кошти і не сплачувати всю суму за авто одразу. Ми розраховуємо для Вас щомісячний платіж за найкращими умовами. У нас Ви зможете знайти будь-яке авто і підібрати оптимальні умови фінансування.

Бонуси та підтримка

Бонуси та підтримка: Тільки у нас Ви отримаєте ряд додаткових переваг, таких як знижки на авто з пробігом та безкоштовну постановку авто на облік.

Експертний супровід

Експертний супровід: Наші експерти завжди готові допомогти Вам на кожному етапі покупки авто: від вибору авто до узгодження умов фінансування. Ви можете отримати консультацію, зробити тест-драйв авто та огляд авто і отримати індивідуальну підтримку.

Безпечна угода

Безпечна угода: угода з купівлі авто може пройти на території відділення OTP Bank з використовуючи. спеціальні тарифи обслуговування, з використання перевірки (ідентифікації) продавця та покупця і т.д. Ви можете бути впевнені у безпеці та комфорті під час угоди.

Мапа партнерських автомайданчиків

Мапа партнерських автомайданчиків - це зручний інструмент, що дозволяє знайти найближчі до Вас автомайданчики з автомобілями з пробігом, представленими нашими партнерами. Завдяки автоматичному визначенню вашого місцезнаходження і показу актуального каталогу автомобілів, ви можете вибрати потрібний авто, доступне в кредит. Крім того, на карті Ви знайдете всі відділення ОТП Банку по всій Україні. Це дає Вам можливість легко знайти автомайданчик та побудувати маршрут до нього, переглянути бажаний автомобіль та зробити тест-драйв. Після чого Ви зможете зручно спланувати маршрут до відділення ОТП Банку для оформлення фінансування та здійснення безпечної угоди.