Протягом багатьох років вони була бестселером бренду Volkswagen – сосиски з каррі. Нещодавно цей продукт встановив черговий рекорд продажів завдяки новому варіанту.

Тимчасова заборона в їдальні Volkswagen на використання каррі-ковбасок не вплинула на їх попит: минулого року класичні сосиски навіть досягли рекордних продажів, як повідомила в п’ятницю виробнича рада VW у своєму повідомленні в інтранеті, яке стало доступним Deutsche Presse-Agentur. 

Загалом у 2023 році було продано 8,33 мільйона одиниць, включаючи всі варіанти, що приблизно на 400 000 більше, ніж у попередньому рекордному 2022 році. Представник виробничої ради компанії підтвердив цю інформацію.

Рекорд побито завдяки запущеному у 2021 році варіанту хот-дога, який у 2023 році розійшовся тиражем майже у два мільйони одиниць. Класична каррі-сосиска продалася в кількості 6,4 мільйона одиниць. У 2019 році цей показник становив сім мільйонів, а в пандемічні 2020 та 2021 роки – 6,5 мільйона.

Каррі-сосиски VW також доступні в багатьох супермаркетах Нижньої Саксонії. Її виробляють у м’ясному цеху власного заводу Volkswagen Service Factory.